Zúčastnite sa taktiež na tvorbe nášho eshopu...
Radi uvítame Vaše dotazy, pripomienky, postrehy
a nápady ako zlepšiť a doplniť túto stránku,
aby sme Vám mohli ponúknuť čo najkvalitnejšie služby.
Na kontakt s nami využite nasledujúci
» FORMULÁR «
- Úvod
- Auto Oleje a mazivá
- Brzdové kvapaliny
- EBC Brzdová kvapalina Dot 4 BF004LV 500 ml nízka viskozita pre ASR/ESP Systém
EBC Brzdová kvapalina Dot 4 BF004LV 500 ml nízka viskozita pre ASR/ESP Systém
- Akcia! Kod MSP15 = 15% zľava

ŠIROKÁ SIEŤ VÝDAJNÝCH MIESTVyberajte z tisícov výdajných miest a my Vám tovar bezodkladne na túto výdajňu dodáme.
VEĽKÝ VÝBER UNIKÁTNEHO TOVARUU nás nájdete množstvo jedinečného, kvalitného tovaru. Ponuku neustále rozširujeme.
PROFI PRÍSTUP A DLHOROČNÉ SKÚSENOSTIMotorkami jednoducho žijeme a dokonalý zákaznícky komfort je pre nás prioritou.- Kompletné špecifikácie
- Parametre
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
EBC Brzdová kvapalina Dot 4 BF004LV 500 ml nízka viskozita pre ASR/ESP SystémNie je skladom12,64 EUR/ ks10,28 EUR bez DPH
Nízkoviskózna brzdová kvapalina EBC DOT 4LV je špeciálne vyvinutá pre moderné vysokovýkonné vozidlá so sofistikovanými systémami riadenia stability ESP/ASR. Nízka viskozita DOT 4LV pomáha minimalizovať reakčné časy ESP/ASR a je predpísaným typom brzdovej kvapaliny pre rastúci počet moderných vozidiel. DOT 4LV je tiež nevyhnutná pre moderné vozidlá prevádzkované vo veľmi chladnom podnebí (0 °C až -40 °C), kde brzdová kvapalina prirodzene začína hustnúť a bráni funkcii ESP/ASR.
EBC DOT 4LV má suchý bod varu 266 °C (511 °F) a mokrý bod varu 173 °C (343 °F). DOT 4LV je na báze glykolu, vďaka čomu je kompatibilná so všetkými kvapalinami DOT 3, DOT 4 a DOT 5.1.
Ak chcete zistiť, či vaše vozidlo potrebuje nízkoviskóznu kvapalinu alebo nie, pozrite si príručku k vozidlu. Prípadne, ak pravidelne jazdíte pri teplotách pod 0 °C, použitie kvapaliny DOT 4LV zlepší výkon ESP/ASR a nespôsobí žiadnu škodu, ak jazdíte aj v horúcich podmienkach.
Môžete si byť istí kvalitou brzdových kvapalín EBC, ktoré majú širokú škálu schválení vrátane ECE, DOT, TUV a SAE a sú vyrobené v továrni s akreditáciou ISO9001 v Spojenom kráľovstve.
UPOZORNENIE: Keďže DOT 4LV je na báze glykolu, nie je kompatibilný s kvapalinami DOT 5 na báze silikónu.








