🚚 Doprava od 2,90€ 👉 bezproblémová výmena veľkosti 🔃

0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,00 EUR a máte dopravu ZADARMO

Zúčastnite sa taktiež na tvorbe nášho eshopu...
Radi uvítame Vaše dotazy, pripomienky, postrehy
a nápady ako zlepšiť a doplniť túto stránku,
aby sme Vám mohli ponúknuť čo najkvalitnejšie služby.
Na kontakt s nami využite nasledujúci

» FORMULÁR «

MUC-OFF 601 Ochrana motocyklov 750ml

Dostupnosť
do 3 dní 1
19,05 EUR
15,88 EUR
bez DPH
Číslo produktu:21.601
EAN kód:5037835601008
Výrobca:MUC-OFF
Objem:0.75
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Muc-Off Motorcycle Protectant má jedinečné penetračné vlastnosti, ktoré mu pomáhajú preniknúť aj do ťažko prístupných miest, kde sa môže ľahko udržiavať voda a vďaka svojmu disperznému účinku tak pomáha túto vlhkosť aj z týchto miest vytesňovať. Všetka jeho aplikácia je však najmä prevenciou zachytávaniu nečistôt a ich adhézie do povrchovej štruktúry materiálu v období medzi jednotlivým umývaním.

Vlastnosti:

• vysoko výkonné zloženie zanecháva suchý, nelepivý ochranný film
  • použitie po umytí pre vypudenie vody
  • vysoká koncentrácia PTFE zabraňuje usádzaniu nečistôt
  • perfektná ochrana v zime
  • rýchla a jednoduchá aplikácia
  • ochraňuje, konzervuje, eliminuje koróziu
  • výborný na ošetrenie dlhšie odstavených motocyklov
  • bezpečný pri použití na kov, chróm, gumu i carbon
  • vôňa vanilky
  • UV fluorescenčná zložka pre zaistenie presnej aplikácie a zistenie nežiaducich prestrekov

Ak hľadáte všestranne použiteľnú ochranu pre váš motocykel, potom práve pre vás je tu Muc-Off Motorcycle Protectant. Vysoká koncentrácia P.T.F.E. pomáha predchádzať usádzaniu nečistôt medzi umývaním. Aplikuje sa po umytí k vymedzeniu vody z miest, kde je vlhkosť nežiaduca a k ochrane povrchu jednotlivých častí motocykla. Vytvára nelepivý ochranný film s vôňou vanilky.

Je bezpečný pre použitie na ráme, reťazi, kovových častiach, plastoch, gume a lakovaných častiach.

NÁVOD NA POUŽITIE: Aplikujte po umytí motocykla s Muc-Off Motorcycle Cleaner. Pred použitím doporučujeme prípravok dôkladne pretrepať, aby došlo k aktivácii všetkých jeho zložiek. Po umývaní netreba ošetrované časti sušiť alebo čakať na ich vysušenie a je možné rovno pristúpiť k aplikácii ešte na mokrý alebo vlhký povrch na rozptýlenie zvyšnej vlhkosti. Prebytočnú tekutinu zotrite a nechajte zaschnúť. Poznámka: Brzdové povrchy pred aplikáciou maskujte, zamedzte prístupu prostriedku na brzdové časti.

NEBEZPEČENSTVO: Mimoriadne horľavý aerosól. Nádoba je pod tlakom. Pri zahriatí môže prasknúť. Uchovávajte mimo dosahu detí
Parametre
VýrobcaMUC-OFF
Objem0.75