Zúčastnite sa taktiež na tvorbe nášho eshopu...
Radi uvítame Vaše dotazy, pripomienky, postrehy
a nápady ako zlepšiť a doplniť túto stránku,
aby sme Vám mohli ponúknuť čo najkvalitnejšie služby.
Na kontakt s nami využite nasledujúci

» FORMULÁR «

Úvod » Nabíjačky » Nabíjačka BOSCH C3 Memory

Nabíjačka BOSCH C3 Memory

Nabíjačka auto/moto batérií 6/12V+funkcia Memory

NOVINKA Najpredávanejší

Skladom

Strážny pes
Číslo produktu: 0 189 999 03M
Výrobca: BOSCH
Bežná cena 67,54 EUR
Naša cena:
41,35 EUR

do košíka:

Kompletné špecifikácie

Unikátna nabíjačka auto/moto batérií 6/12V

Riadená mikroprocesorom, 6/12V, ochrana pred skratom, iskrením, prebíjaním,prehriatím. Pre mokré, AGM aj gélové batérie, ľahká obsluha, plná automatika.

Pri prerušení prívodu prúdu si nová integrovaná funkcia memory ( pameť) zapamätá posledné
nastavenie a preto môže nabíjanie po pripojení k napájaniu opäť bez problémov pokračovať.

Nabíjačka C3 pre osobné automobily a motocykle je určená pre nabíjenie akumulátorov osobných vozidiel a motocyklov s napätím 6 a 12 V.
Je automatická a samotný proces dobíjania je možné ovplyvniť výberom 4 režimov. Je vhodná pre akumulátory s kapacitou 1,2 až 14 Ah v 6V prevádzke a pre akumulátory s kapacitou 14 až 120 Ah v prípade 12V prevádzke.
Možnosť použitia na olovených akumulátoroch s elektrolytom konštrukcie WET, AGM, GEL alebo VRLA.
Dvojmetrový kábel s vidlicou do elektrickej siete.
Interaktívne ovládanie.
Každý stav prevádzky je signalizovaný prostredníctvom niekoľkých farebných diód. Obsluhu zvládne naozaj každý.
Automatický režim impulzného nabíjania pri napätí akumulátora medzi 7,5 a a 10,5 V, čo je veľmi účinný prostriedok pre regeneráciu silno vybitých akumulátorov.
Po ukončení nabíjania sa automaticky spustí udržiavací režim s dobíjaním 1,5 A.

Kapacity akumulátorov: 6V / 1,2 Ah - 14 Ah
.                                 12V / 14 Ah - 120 Ah

Obsah balenia:
1 Nabíjací prístroj
1 Sieťový kábel so sieťovou vidlicou
2 Pripojovacie svorky (1 červená, 1 čierna)
1 Nabíjací kábel s 2 káblovými okami
1 Návod k obsluhe
1 Upevnenie pomocou háku (slúži aj ako držiak na stenu)

Detaily:
Šírka [mm] 81.00
Príkon [W] 60
Batéria (Ah) 120.00
Dĺžka [mm] 185.00
Vonkajší závit (mm) 6.12
Výška [mm] 55.00
Varianta výbavy LED
Vstupné napätie [V] 220.00
Hmotnosť [kg] 0.65

Udržiavacie nabíjanie:
Aby sa zachovalo plné nabitie akumulátora, môže zostať nabíjací prístroj trvalo pripojený. Po nabití akumulátora sa nabíjací prístroj automaticky prepne na režim udržiavacieho nabíjania. Najvyššie ochranné opatrenia proti nesprávnemu zpôsobu použitia a skratu umožňujú bezpečnú prácu. Vďaka integrovanému obvodu nabíjací prístroj začína nabíjať až niekoľko sekúnd po výbere režimu nabíjania. Týmto spôsobom sa zabráni vytváraniu iskier, ktoré sa často vyskytujú pri pripojovaní. Naviac je prístroj pre nabíjanie akumulátorov riadený internou mikropočítačovou jednotkou (MCU = Micro-Computer-Unit).

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

Strážny pes
Watch DOG

Informovať na e-mail pri zmene:

keď cena klesne pod EUR

keď produkt bude na sklade

Zadajte Váš e-mail: