0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Nakúpte ešte za 50,00 EUR a máte dopravu ZADARMO

Zúčastnite sa taktiež na tvorbe nášho eshopu...
Radi uvítame Vaše dotazy, pripomienky, postrehy
a nápady ako zlepšiť a doplniť túto stránku,
aby sme Vám mohli ponúknuť čo najkvalitnejšie služby.
Na kontakt s nami využite nasledujúci

» FORMULÁR «

1. Úvod
  2. Príslušenstvo k motocyklom
  3. Držiak motocyklu s automatickým zaistením

Držiak motocyklu s automatickým zaistením

Moto doplnky

Dostupnosť
Skladom > 2 ks
125,00 EUR
104,17 EUR
bez DPH
Číslo produktu:9907706
Parameter:stojany
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Unikátny držiak VAPP s automatickou aretáciou dĺžky 2060 mm bezpečne pridrží stojací motocykel ihneď po nájazde. Stačí len prejsť aretačnou kolískou a motocykel ostane bezpečne stáť bez nutnosti dalšej opory. Ihneď po nájazde tak môžete dôjsť pre upínacie popruhy a pohodlne uviazať motocykel, aby bola nutná pomoc dalšej osoby na pridržiavanie.

Aretačnú kolísku možno nastavovať v korytu v širokóm rozsahu tak, aby bolo možné použiť pre menšie i veľké kolesá.
Držiak je pozinkovaný.

Dĺžka držiaka: 2060mm
Šírka držiaka: 190mm

Tovar zaradený v kategóriách

Obsah stránok www.msplanet.sk je chránený autorským zákonom. Kopírovanie v akejkoľvek podobe bez súhlasu autora je nezákonné.

e-mail: info@msplanet.sk          tel.č. 0905 612 627, 0915 925 312         » kontaktný formulár «

nitrotakachi

Pricemania.sk – Porovnanie cien

Obsah stránok www.msplanet.sk podlieha autorskému zákonu č. 185/2015 Z.z. Akékoľvek kopírovanie, publikovanie alebo šírenie obsahu z tejto stránky je zakázané bez predchádzajúceho písomného súhlasu. Platby realizuje: Comgate platobna brana
maestromaster cardvisa

Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.